SEO BEZ LIMITÓW FRAZ

Zmieniasz dodajesz frazy kiedy chcesz!

Skuteczne pozycjonowanie stron

zwiększanie widoczności strony w Google

Chcesz, aby Twoja strona dotarła na czołowe miejsca w wyszukiwarce Google? Wypełnij formularz darmowej wyceny pozycjonowania stron lub napisz na maila pozycjonowanie@wildmoose.pl. Z chęcią zajmiemy się poprawieniem pozycji Twojej strony internetowej w wyszukiwarce Google. Na pewno możesz liczyć na specjalistyczną wiedzę z zakresu SEO oraz nowoczesnych technologii internetowych.

Dlaczego warto z nami współpracować:

 umowa na czas nieokreślony

 pakiet POWER SEO 3.0 czyli bez limitu fraz

 15 lat doświadczenia w pozycjonowaniu stron

 raportowanie działań online

 setki zadowolonych klientów

SEO to nasza pasja od 15 lat. Działaliśmy już w czasach, kiedy były sposoby, aby zrealizować szybko pozycjonowanie serwisu w 24 godziny. Dziś nie jest tak łatwo, ale się nie poddajemy i wiemy, że dziś jakość ma znaczenie w pozycjonowaniu stron w Google. Stosujemy metody, które pozwalają na efektywne pozycjonowanie.

Kto czuwa nad pozycjonowaniem strony?

zaufaj doświadczonemu specjaliście SEO

Doświadczony specjalista SEO

Nazywam się Adam Grabowski i jestem specjalistą SEO od ponad 15 lat.  To ja w agencji Wild Moose decyduje o strategii kampanii SEO oraz nadzoruje jej realizację. Jestem programistą webowym (znam doskonale PHP, JavaScript, Ajax, HTML czy CSS) oraz jestem analitykiem internetowym, co pozwala mi na swobodną poruszanie się w zakresie optymalizacji Państwa strony oraz działań offsite’owych opartych o zrozumienie potrzeb algorytmów Google. Moje zdolności analityczne docenił Google, który powierzył mi nadzór jako ekspertowi nad forum Google w Polsce dotyczącego właśnie analityce. Mam nadzieję, że zaufają Państwo mojej wiedzy i będziemy razem pracować nad poprawą pozycji Państwa strony internetowej w wyszukiwarkach. Zapraszam do wypełnienia formularza zapytań.

Do moich zadań w zakresie pozycjonowania stron należą:

  1. Analiza i dobór efektywnych fraz do pozycjonowania.
  2. Analiza możliwości optymalizacji Państwa strony WWW.
  3. Nadzór nad optymalizacją strony internetowej.
  4. Badanie efektów optymalizacji strony.
  5. Wyznaczanie strategii działań offsite.
  6. Kontrola jakość działań offsite (linków kierujących do strony).
  7. Kontrola jakości SEO w czasie przez analizę Google Search Console czy Google Analytics.

Pozycjonowanie stron w Google

Oferujemy usługę pozycjonowania stron w Google dla firm, które chcą zwiększyć ilość klientów. Nasze długoletnie doświadczenie (15 lat) w SEO pozwala nam oferować usługi na bardzo wysokim poziomie. Jeżeli potrzebujesz stabilnego i efektywnego pozycjonowania strony internetowej to zapraszamy do kontaktu.

Pozycjonowanie stron FAQ

Najczęstsze pytania i odpowiedzi na temat pozycjonowania stron

Najczęściej staramy się dostarczyć wycenę pozycjonowania w ciągu 24 h. Jednak, jeżeli wycena wymaga głębszych analiz (rynki zagraniczne, nietypowe gałęzie dzielności gospodarczej, itp.), to analiza może potrwać do 7 dni roboczych.

Umowa na pozycjonowanie stron internetowej jest podpisywana na czas nieokreślony z wypowiedzeniem jednomiesięcznym. Wychodzimy z założenia, że jeżeli agencja SEO wykonuje swoje obowiązki dobrze, to nie musi się obawiać, że klient odejdzie. Dlatego u nas umowy na 6, 12, 24 czy 36 miesięcy to już prehistoria. Zapytaj o pozycjonowania stron z umową na czas nieokreślony z wypowiedzeniem 1-miesięcznym

Każdy z naszych klientów otrzymuje dostęp do panelu klienta, gdzie dokładnie widzi co robimy na jego stronie oraz gdzie pojawiają się linki prowadzące do jego strony.

Każdy z naszych klientów otrzymuje dostęp do monitora pozycji, gdzie na bieżąco może sprawdzać aktualną pozycje frazy oraz jej historyczne dane. To pozwala naszym klientom monitorować nasze efekty.

Frazy do pozycjonowania są dobierane przez analizę naszego specjalistę, który oprócz swojego doświadczeniu używa takich narzędzi jak Google Keyword Planner, Semstorm czy Ahrefs. Nasz specjalista dobiera efektywne frazy, które są wyszukiwane w Google. Nie ma sensu pozycjonować (marnować energii) na frazy, które nie są wyszukiwane przez użytkowników wyszukiwarki.

Koszt pozycjonowania stron zależy od wielu czynników. Czy to jest pozycjonowanie lokalne, ogólnopolskie czy na rynki zagraniczne. Koszt pozycjnooania zależy od technologii budowy strony. Np. pozycjonowanie strona tzw. One-page będzie kosztować więcej niż strony tzw. „site’owej”, czyli takiej, która ma wiele fizycznych podstron. Duży wpływ na cenę ma konkurencyjność danej branży. Koszt pozycjonowania strony związanej z medycyną estetyczną w Warszawie będzie o wiele droższy od pozycjonowania gabinetu medycyny estetycznej w miejscowości do 50 000 mieszkańców. Zapytaj o koszt pozycjonowania stron

Każdy sklep internetowy wymaga pozycjonowania szerokiego (zwanego long tali), czyli na wiele fraz, gdyż tylko ta metoda pozwala rozwinąć sprzedaż w sklepach internetowy. Często frazy niszowe dają bardzo konkretny ruch ( dokonujący zakupów). Do pozycjonowanie sklepu powinniśmy wybrać minimum 200-300 fraz, które przyniosą nam wartościowy ruch naturalny. Zapytaj o koszt pozycjonowania sklepu internetowego

Aby sprawdzić, czy specjalista SEO (freelancer lub pracownik agencji SEO) faktycznie pracuje nad pozycjonowaniem naszej firmowej strony, to możemy zrobić to za pomocą narzędziami, które pokazują nam ilość stron kierujących do naszej strony. Do takich narzędzi należy Ahrefs czy Majestic. Należy również sprawdzić, czy rośnie nam widoczność strony, pozycje w wynikach naturalnych oraz czy wzrasta nam ruch tzw. organic. Służą do tego takie narzędzia jak Semstorm czy Senuto, ale najlepiej to sprawdzić w Google Search Console, gdzie mamy najbardziej wiarygodne dane. Zapytaj o audyt pozycjonowania stron

Niestety SEO to ciągły proces i należy cały czas pracować na reputacją strony WWW w Google. Pamiętajmy, że Google zmienia algorytm i cały czas ulepsza go, abyśmy mieli coraz lepsze wyniki wyszukiwania. Zmiany w algorytmie Google należy ująć w strategii SEO.

Pozycjonowanie lokalne w Google

Bądź widoczny lokalnie

Pozycjonowanie lokalne w Google to element strategii marketingowej, które działają wyłącznie na terenie danej lokalizacji.  Zazwyczaj w danej miejscowości i w odległości około 50 km od niej. Pozycja strony w Google zależy od wielu czynników i tutaj pojawia się nasza rola. Jak doświadczona agencja SEO zaczynamy od doboru efektywnych fraz do pozycjonowania, optymalizacji serwisu oraz budowania wartości serwisu. Cały proces trwa przynajmniej kilka miesięcy, ale już po pierwszych paru tygodniach można zauważ duże postępy w pozycjach pozycjonowanej strony internetowej.

Pozycjonowanie lokalnie zapewnia nie tylko widoczność, ale stabilność biznesu, gdyż docieramy do najbardziej zainteresowanych osób naszymi usługami  lub produktami oferowanymi lokalnie.

Efekty pozycjonowania

Na co możesz liczyć w pozycjonowaniu

Wzrost widoczności

Wzrost ruchu na stronie

Wzrost współczynnika BL

Tanie pozycjonowanie stron

tanie SEO nie oznacza taniego pozycjonowania

Wiele właścicieli lub managerów firm szuka oferty pod frazą „tanie pozycjonowanie stron„. Szuka najtańszej oferty SEO, ale pytanie: czy tanie pozycjonowanie stron WWW jest naprawdę tanie. Pozycjonowanie strony ma być skuteczne, wtedy przynosi zyski. Jeżeli wydamy na pozycjonowanie 100 zł, ale nie będzie efektów, to możemy nazwać je tanim pozycjonowaniem? NIE !!! A jeżeli wydamy 1000 zł, a będziemy na tym zarabiać 8000 zł, to będzie to drogie? NIE !!! Diabeł tkwi w szczegółach… musimy patrzeć na efektywność pozycjonowania, na zwrot z inwestycji z pozycjonowania serwisu firmowego. Tanie pozycjonowanie stron nie istnieję, ale istniej skuteczne pozycjonowanie 

Na czym polega pozycjonowanie stron WWW?

jak działa pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron WWW (ang. search engine optimization) to działania prowadzące do zwiększenia widoczności strony internetowej w wynikach wyszukiwania Google i innych wyszukiwarek. W przypadku pozycjonowania stron interesują nas tzw. naturalne wyniki wyszukiwania, czyli takie, które znalazły się na liście wyników, bez płacenia za to firmie Google.
Wpisując w wyszukiwarce hasło: „lampy” w naturalnych wynikach wyszukiwania na pierwszym, drugim, trzecim miejscu wyświetlają się konkretne serwisy z lampami. Przypadek? Nie, to właśnie pozycjonowanie stron internetowych.

Pozycjonowanie sklepów internetowych.

skuteczne pozycjonowanie sklepów online

W naszej ofercie znajdziesz pozycjonowanie sklepów internetowych. Jeżeli chcesz zwiększyć sprzedaż w swoim sklepie online, to koniecznie wyślij do nas zapytanie o skuteczne pozycjonowanie sklepów. Rynek sprzedaży online rozwija się bardzo szybkim tempie i powstaje wiele nowych sklepów internetowych. Duża konkurencja powoduje, że sklepy potrzebują doświadczonego i pewnego partnera do pozycjonowania sklepu. My spełniamy te warunki, gdyż pozycjonowaniem sklepów zajmujemy się od 2004 roku. Można powiedzieć, że jesteśmy weteranami SEO.

Oferujemy skuteczne pozycjonowanie sklepów internetowych na Polskę, jak i zagranicę. Skuteczne trwałe pozycjonowanie sklepu gwarantuje wzrost ruchu a tym samym wzrost przychodów. Pozycjonowanie sklepu opiera się na doborze kilkuset efektywnych fraz – tzw. long tail. Dobrze dobrane frazy oraz systematyczna praca nad wartością sklepu (optymalizacja treści i kodu sklepu), daje naprawdę bardzo dobre wyniki w pozycjonowaniu.

Dlaczego wyszukiwarka Google?

Google to najpopularniejsza wyszukiwarka

Google to najpopularniejsza wyszukiwarka w Polsce i obejmuje 97 % rynku wyszukiwań w naszym kraju. Jak widać, warto zadbać o jak najwyższe pozycje w tejże wyszukiwarce. Dobra pozycja przekłada się na wzrost ruchu na stronie WWW, co oznacza, że rosną przychody w firmie. Dobrze jest wybrać skuteczne pozycjonowanie, by cieszyć się wysokimi pozycjami w Google na lata. Efektywność i trwałość w pozycjonowaniu ma znaczenie dla firmy, gdyż to gwarantuje stały dopływ nowych klientów.

Cennik pozycjonowania stron.

dobre soe kosztuje, ale zarabia na siebie

Wycena pozycjonowania stron WWW jest dokonywana na podstawie analizy strony oraz konkurencyjności fraz wybranych do pozycjonowania. Frazy są dobierane na podstawie narzędzia Google Keyword Planner’a i są to frazy efektywne, co oznacza, że wysokie pozycje w wyszukiwarkach pozycjonowanej strony internetowej, na te frazy przyniesie duży ruch. Jesteśmy jedną z nielicznych firm SEO w Polsce, która pobiera niewielki abonament i płatność za efekty. Jesteśmy pewni swoich działań, dlatego zdecydowaliśmy się na takie rozliczanie, aby klient miał pewność, że cel pozycjonowania zostanie osiągnięty. Pozycjonowanie stron cennik – tu otrzymasz wycenę pozycjonowania. Dobra cena za pozycjonowanie stron.

Pozycjonowanie stron zagranicznych.

bądź widoczny w zagranicznym Google

Oferujemy skuteczne pozycjonowanie stron zagranicznych  w obcojęzycznych wyszukiwarkach Google. Nasza oferta obejmuj praktycznie każdy kraj w Europie oraz większość krajów zagranicznych. Jeżeli twoja firma potrzebuje ekspansji zagranicznej, to nasza oferta jest dla Twojej firmy. Z nami Twoja ekspansja zagraniczna na pewno się powiedzie.

Oferujemy m.in. pozycjonowanie w :

www.google.de

www.google.co.uk

www.google.fr

Pozycjonowanie stron OPINIE

pozycjonowanie stron opinie

Ocena naszego pozycjonowania stron

Pozycjonowanie stron
Ocena 5/5
Głosów 267

Rekomendacje klientów

Działamy w SEO od 15 lat i przez ten czas mogliśmy współpracować z ponad tysiącem klientów z Polski, Europy czy innych kontynentów. Za każdym razem robiliśmy działania pozycjonowania w taki sposób, jakbyśmy robili to dla siebie. Chcemy, aby każdy z naszych klientów był zadowolony i czuł się w dobrych rękach. Nasz cennik pozycjonowania oraz frazy do pozycjonowania są ustalany dla każdego indywidualnie.

Optymalizacja stron

Techniczna optymalizacja stron pod pozycjonowanie w Google

Naszą rolą nie jest tylko zdobywanie linków kierujących do pozycjonowanej strony, ale również optymalizacja serwisu WWW pod pozycjonowanie. Ten element pozycjonowania jest bardzo ważny i lubimy go robić. Optymalizacja pod pozycjonowanie polega na dostosowaniu elementów struktury strony (HTML, JavaScript, CSS) tak, aby jak najbardziej były przyjazne wyszukiwarkom. Pozycjonowanie strony WWW to właśnie działania mające upiększyć wizerunkowo naszą stronę w „oczach” wyszukiwarek, w tym Google.

Projektowanie stron internetowych pod pozycjonowanie stron

Oferujemy nadzór nad projektem strony WWW pod względem poprawności budowy pod SEO, jeżeli robi to zewnętrzna agencja. Na każdym etapie projektowania pomagamy i doradzamy, aby projekt strony był zoptymalizowany pod pozycjonowanie w Googlekampanie Google Ads oraz użyteczny dla odbiorców (UX). Jeżeli jesteś w trakcie zamawiania nowej strony internetowej, to zgłoś się do nas a na pewno zapewnimy ci profesjonalne doradztwo w zakresie SEM.

Pozycjonowanie stron – jak się nauczyć?

Pozycjonowanie stron internetowych to nie magia i praktycznie średnio inteligentny człowiek może się tego nauczyć. Ale!!! Po co ma to robić, jak są specjaliści SEO, którzy mają za sobą wiele lat doświadczenia, narzędzie oraz zaplecze dedykowane pod pozycjonowanie stron i sklepów. Pamiętajmy, że specjalista SEO (ten prawdziwy) zna technologie internetowego takie jak PHP, Javascript, MySQL itp. Nie jest mu obcy HTML czy CSS. Wie co to DNS, przekierowanie 301, plik htaccess, robots.txt. Potrafi zapobiegać kanibalizacji w SEO, potrafi wykorzystać date dirven SEO. Chcesz poświęcić swój czas na to? Chyba nie, więc zapraszamy do współpracy.