Pozycjonowanie stron Opoole

pozycjonowanie stron dla firm z Opola

SZYBKI KONTAKT

Odpowiednio optymalizując strony i sklepy e-commerce pod SEO jesteśmy w stanie uzyskać wysoką pozycję w wyszukiwarkach. Jest ona niezwykle ważna, gdyż użytkownicy Google trafiają zazwyczaj jedynie na strony znajdujące się w TOP3 wyników wyszukiwania. Przy pomocy pozycjonowania organicznego jesteśmy w stanie uzyskać tę pozycję również dla Twojej strony.

Nie tylko wdrażamy optymalizacje, lecz także ciągle pracujemy nad poprawą reputacji strony oraz tworzymy treści skierowane na konkretne frazy kluczowe. Tym sposobem nie tylko poprawiamy widoczność serwisu, lecz także zwiększamy na nim ruch, który generuje większe zyski.

Agencja SEO Opole

Historia rozwoju

Skuteczne pozycjonowanie stron Opole

pozycjonowanie stron dla firm z Opola

1

Opole

Pozycjonowanie w Polsce

Nasza agencja zajmuje się pozycjonowaniem stron od 2004 roku. Zarządza nią jeden z najbardziej doświadczonych ekspertów SEO w Polsce – Adam Grabowski. Kieruje on całym zespołem specjalistów doświadczonych w optymalizacji i content marketingu.

Nasze usługi SEO cieszą się dużym zainteresowaniem ze względu na nasze ponad 15-letnie doświadczenie, jednomiesięczny okres wypowiedzenia umowy oraz pozycjonowanie bez limitu fraz. Stawiamy na jakość i trwałe efekty. To wszystko gwarantuje firmom z Opola rzetelną i skuteczną optymalizację ich stron. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, tworząc strategię specjalnie dla niego. Jeśli Twoja firma potrzebuje stabilnego pozycjonowania, chętnie przedstawimy darmową wycenę na Opole.

W tym celu prosimy o wypełnienie  formularzu wyceny SEO .

Pozycjonowanie lokalne Opole

pozycjonowanie lokalne na Opole

Pozycjonowanie lokalne Opole skierowane jest dla firm chcących zwiększyć swoją sprzedaż na terenie najbliższej okolicy. Widoczność w wyszukiwarkach jest bardzo ważna, nawet w przypadku lokalnych przedsiębiorstw.

Od ponad 15 lat zajmujemy się optymalizacją stron na terenie Opola, jak i całego kraju. Opolskie firmy od lat korzystają z naszych usług, co jest potwierdzeniem naszej rzetelności i osiąganych efektów.

Pozycjonowanie sklepów Opole

szerokie pozycjonowanie sklepów w Opolu

Skuteczne pozycjonowanie e-commerce

Pozycjonowanie sklepów e-commerce ze względu na mnogość produktów jest specyficzną formą SEO. W takich przypadkach należy skupić się na niszowych frazach i zastosować pozycjonowanie szerokie (długi ogon – longtail). W ten sposób poprawiając widoczność sklepu, generuje się bardzo duży i wartościowy ruch. Tym samym wzrasta sprzedaż, a co za tym idzie, również i zyski.

Jeżeli jesteś zainteresowany skutecznym pozycjonowaniem sklepu internetowego w Google, zapraszamy do kontaktu.

Optymalizacja stron internetowych Opole

optymalizacja serwisów kluczem dla widoczności

Optymalizacja stron WWW

Optymalizacja serwisów WWW obejmuje działania SEO onsite. Są to między innymi:

 • optymalizacja kodu HTML (meta tagi, znaczniki 'strong’, 'Hx’, nazwy obrazków i ALTy),
 • ocena i poprawa treści (długość, jakość, nasycenie znaczników, wyróżników i słów kluczowych),
 • dbanie o wartości dodanie (prowadzenie bloga, zamieszczenie FAQ’a, wdrożenie polityki prywatności).

Te i kilkaset innych elementów podlegających optymalizacji, mają bezpośredni lub pośredni wpływ na reputację i widoczność strony WWW w „oczach” Google.

Pozycjonowanie Opole – pytania i odpowiedzi SEO

zobacz najczęstsze pytania i odpowiedzi w SEO

Dokładamy wszelkich starań, aby przedstawić gotową ofertę SEO w ciągu 24 h. Analiza jednak może potrwać do 7 dni roboczych w wypadku nietypowych, niszowych branż lub działalności zagranicznych.

Umowę na usługi pozycjonowania podpisujemy na czas nieokreślony, z jednomiesięcznym wypowiedzeniem. Zrezygnowaliśmy z umów na  6, 12, 24 czy 36 miesięcy, ze względu na zdobyte doświadczenie i pewność, że nie stracimy klienta, który jest zadowolony z naszych usług.

Każdemu klientowi udostępniamy indywidualny panel, w którym widać dokładnie, jakie działania on site zostały podjęte oraz gdzie pojawiają się linki do strony.

Udostępniamy klientom monitor pozycji, w którym można sprawdzić aktualne pozycje fraz oraz jej historyczne dane.

W oparcie o wieloletnie doświadczenie, z pomocą specjalistycznych narzędzi (m.in. Google Keyword Planner, Semstorm, Ahrefs) wybieramy efektywne frazy, które są najczęściej wyszukiwane.

Obsługujemy firmy z całej Polski, a nawet z zagranicy. Lokalnie pozycjonujemy na miasta lub województwa. Aby dostać darmową ofertę pozycjonowania swojej strony, wypełnij formularz.

Wyróżniamy się ponad 15 – sto letnim doświadczeniem (od 2004 roku), zespołem profesjonalistów i umowami podpisywanymi na korzystnych dla klienta warunkach. Efekty naszych działań bronią same siebie.

W obecnych czasach wszelkie informacje i opinie są publikowane i poszukiwane w Internecie. Nawet reklamując się w inny sposób, to wyniki wyszukiwania są konkretną odpowiedzią na potrzebę potencjalnego klienta. To on wpisuje interesującą go frazę w Google i zazwyczaj odwiedza wyłącznie strony wyświetlające się w TOP10. Warto więc zadbać o widoczność swojej strony, co przełoży się na wejścia na stronę i późniejsze zyski.

Skuteczne SEO trwa długo i potrafi zająć nawet kilka miesięcy. Zanim jednak osiągnie się stabilną pozycję, pierwsze efekty widać już wcześniej. Wszystko zależy od branży i konkurencyjności, warto jednak nie wierzyć w obietnice szybkiego pozycjonowania, bo często kończą się one karami nałożonymi przez Google.

Wystarczy od początku zadbać o responsywność strony. Będzie się automatycznie dopasowywać do urządzenia, na którym jest wyświetlana, a dodatkowo pozytywnie wpłynie na jej pozycjonowanie.

Pozycjonowanie stron Opole Oferta

Oferta SEO dla firm z Opola

Co zyskasz na współpracy z nami 

 • Twoja strona wyprzedzi inne w wyszukiwarce Google
 • Efekty pozycjonowania będą szybkie i łatwe do zweryfikowania i zmierzenia
 • Współpracujesz z ekspertami SEO i najlepszymi webmasterami
 • Nadzór głównego analityka Adama Grabowskiego nad Twoją kampanią
 • Pozycjonowanie bez limitu fraz.

Dlaczego powinieneś nas wybrać :

 • nielimitowana ilość fraz do pozycjonowania;
 • 1 miesięczne wypowiedzenie umowy;
 • monitor pozycji z archiwum 3 letnim;
 • 15 letnie doświadczenie w pozycjonowaniu;
 • perfekcyjna znajomość technologii internetowej;
 • wysoka pozycja naszej strony w Google, czyli potrafimy siebie wypromować :-);

Jeżeli szukasz solidnej firmy do pozycjonowania w Opolu, to zapraszamy do kontaktu.

Jesteś w doborowym towarzystwie

Zainteresowany?

Dowiedz się więcej o nas i skontaktuj się z nami!