Pozycjonowanie stron Gliwice

pozycjonowanie stron dla firm z Gliwic i Górnego Śląska

SZYBKI KONTAKT

Pozycjonowaniem stron zajmujemy się od ponad 15 lat. Przez cały okres działalności stało się to naszą specjalnością. Dzięki temu możemy dążyć do tego, aby nasi klienci znaleźli się w TOP 1 w wyszukiwaniach Google. Użytkownicy wyszukiwarek trafiają zazwyczaj wyłącznie na strony znajdujące się w TOP 3, toteż istotne jest, aby znaleźć się na jak najwyższym miejscu jak najszybciej. Zajmiemy się poprawą pozycji Twojej strony w Google, aby była pierwsza w naturalnych wynikach wyszukiwania.

Jednymi z naszych głównych działań są optymalizacja stron i sklepów internetowych. Jako agencja SEO optymalizujemy serwisy naszych klientów na bieżąco, przez cały okres trwania umowy. Dzięki temu jesteśmy w stanie uzyskać pożądane rezultaty.

Równie ważny jest jakościowy content. Pozycjonując strony na Gliwice stawiamy przede wszystkim na jakość, która w połączeniu z optymalizacją ma bezpośredni wpływ na zmianę pozycji w wynikach wyszukiwania. Zwiększając ruch na stronie zwiększa się także zysk.

Agencja SEO Gliwice

Historia rozwoju

Skuteczne pozycjonowanie stron Gliwice

pozycjonowanie stron dla firm z Gliwic i Śląska

1

Gliwice

Pozycjonowanie w Polsce

Od 2004 roku nasza agencja zajmuje się SEO, dzięki czemu swoje działania opieramy o wieloletnie doświadczenie oraz najwyższą jakość. Jeden z najbardziej znanych specjalistów SEO – Adam Grabowski przez cały czas trwania umowy sprawuje opiekę nad współpracą. Zespół ekspertów z zakresu optymalizacji i content marketingu dba o realizację indywidualnej strategii.

Firmy z Gliwic chętnie korzystają z naszych usług. Nasza oferta pozycjonowania stron cieszy się powodzeniem nie tylko na terenie Gliwic, ale także na całym Górnym Śląsku. Spośród konkurencji wyróżnia nas przede wszystkim wieloletnie doświadczenie oraz osiągane wyniki. Ponadto, jako pierwsi wprowadziliśmy umowy z jednomiesięcznym wypowiedzeniem. Pozycjonujemy bez limitu fraz, przez co cena nie jest uzależniona od ich liczby. W ten sposób zyskaliśmy zaufanie naszych klientów. Osiągane efekty są mierzalne i widocznie gołym okiem, a zdobyta pozycja w Google jest stabilna i trwała na długi czas. Jeśli chcesz poznać indywidualną ofertę na miarę Twoich potrzeb, chętnie wykonamy darmową wycenę na Gliwice.

W tym celu prosimy o wypełnienie  formularzu wyceny SEO .

Pozycjonowanie lokalne Gliwice

pozycjonowanie lokalne na Gliwice i Śląsk

Pozycjonowanie lokalne w Gliwicach to usługa dla firm chcących zwiększyć swoją widoczność na terenie miasta i najbliższej okolicy. Nasze działania SEO są w stanie sprawić, iż strona przedsiębiorstwa poszybuje na wyższą pozycję. Jest to wyjątkowo ważne, gdyż dzisiaj wszystkiego szukamy w Internecie.

Nasza agencja od 2004 roku pozycjonuje strony firm z Gliwic, województwa śląskiego, jak i całej Polski.

Nasza oferta skierowana jest również na inne miejscowości województwa śląskiego, m.in. dla firm z Katowic, Bytomia, Sosnowca, Rybnika, Zabrza, Jaworzna czy Rudy Śląskiej.

Pozycjonowanie sklepów Gliwice

szerokie pozycjonowanie sklepów w Gliwicach

Skuteczne pozycjonowanie sklepów internetowych

Pozycjonowanie e-commerce powinno się odbywać przy wykorzystaniu pozycjonowania szerokiego (long tail). Wynika to z mnogości produktów występujących w sklepach internetowych. Dzięki pieraniu się na niszowych frazach, jesteśmy w stanie poprawić widoczność sklepu i wygenerować duży ruch na stronie. Tym sposobem rośnie także sprzedaż i, co za tym idzie, zyski.

Jeżeli jesteś zainteresowany skutecznym pozycjonowaniem sklepu internetowego w Google, zapraszamy do kontaktu.

Optymalizacja stron internetowych Gliwice

optymalizacja serwisów kluczem dla widoczności w wyszukiwarce

Techniczna optymalizacja stron WWW

Do optymalizacji serwisu należą działania SEO onpage. Między innymi są to:

  • poprawa kodu HTML (meta tagi, znaczniki 'strong’, 'Hx’, nazwy obrazków i ALTy),
  • ocena i poprawa treści (długość, jakość, nasycenie znaczników, wyróżników i słów kluczowych),
  • dbanie o wartości dodanie (prowadzenie bloga, zamieszczenie FAQ’a, wdrożenie polityki prywatności).

Wraz z setkami innych elementów podlegających optymalizacji, wpływają bezpośrednio lub pośrednio na reputację i widoczność strony WWW w Google.

Pozycjonowanie Gliwice – pytania i odpowiedzi SEO

zobacz najczęstsze pytania i odpowiedzi w SEO

Dokładamy wszelkich starań, aby przedstawić gotową ofertę SEO w ciągu 24 h. Analiza jednak może potrwać do 7 dni roboczych w wypadku nietypowych, niszowych branż lub działalności zagranicznych.

Umowę na usługi pozycjonowania podpisujemy na czas nieokreślony, z jednomiesięcznym wypowiedzeniem. Zrezygnowaliśmy z umów na  6, 12, 24 czy 36 miesięcy, ze względu na zdobyte doświadczenie i pewność, że nie stracimy klienta, który jest zadowolony z naszych usług.

Każdemu klientowi udostępniamy indywidualny panel, w którym widać dokładnie, jakie działania on site zostały podjęte oraz gdzie pojawiają się linki do strony.

Udostępniamy klientom monitor pozycji, w którym można sprawdzić aktualne pozycje fraz oraz jej historyczne dane.

W oparcie o wieloletnie doświadczenie, z pomocą specjalistycznych narzędzi (m.in. Google Keyword Planner, Semstorm, Ahrefs) wybieramy efektywne frazy, które są najczęściej wyszukiwane.

Obsługujemy firmy z całej Polski, a nawet z zagranicy. Lokalnie pozycjonujemy na miasta lub województwa. Aby dostać darmową ofertę pozycjonowania swojej strony, wypełnij formularz.

Wyróżniamy się ponad 15 – sto letnim doświadczeniem (od 2004 roku), zespołem profesjonalistów i umowami podpisywanymi na korzystnych dla klienta warunkach. Efekty naszych działań bronią same siebie.

W obecnych czasach wszelkie informacje i opinie są publikowane i poszukiwane w Internecie. Nawet reklamując się w inny sposób, to wyniki wyszukiwania są konkretną odpowiedzią na potrzebę potencjalnego klienta. To on wpisuje interesującą go frazę w Google i zazwyczaj odwiedza wyłącznie strony wyświetlające się w TOP10. Warto więc zadbać o widoczność swojej strony, co przełoży się na wejścia na stronę i późniejsze zyski.

Skuteczne SEO trwa długo i potrafi zająć nawet kilka miesięcy. Zanim jednak osiągnie się stabilną pozycję, pierwsze efekty widać już wcześniej. Wszystko zależy od branży i konkurencyjności, warto jednak nie wierzyć w obietnice szybkiego pozycjonowania, bo często kończą się one karami nałożonymi przez Google.

Wystarczy od początku zadbać o responsywność strony. Będzie się automatycznie dopasowywać do urządzenia, na którym jest wyświetlana, a dodatkowo pozytywnie wpłynie na jej pozycjonowanie.

Pozycjonowanie stron Gliwice Oferta

Oferta SEO dla firm z Gliwic

Od ponad 15 lat oferujemy usługi na terenie całej Polski. Przedsiębiorcy z Gliwic i województwa śląskiego też chcą być widoczni w wynikach wyszukiwania.
Jako partnerzy marketingowi działalności z całego kraju wiemy, jakie działania podjąć, aby wypozycjonować daną stronę.

Google pozwala na dotarcie do aż 92% użytkowników całego Internetu. Dlatego też nasza agencja SEO robi wszystko, aby nasi klienci byli widoczni na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. Pozycjonowanie to dzisiaj konieczność dla podmiotów chcących się rozwijać i zdobywać nowych klientów.

Wybór agencji SEO nie jest łatwy. Oprócz ceny koniecznie należy zwrócić uwagę na długość trwania umowy, analizę fraz, a także czy firma nie korzysta z SLW (Systemów Wymiany Linków). Jest to pierwszy stopień do kary nałożonej przez Google.

Jeżeli szukasz solidnej firmy do pozycjonowania w Sosnowcu, zapraszamy do kontaktu.

Dlaczego powinieneś nas wybrać :

  • nielimitowana ilość fraz do pozycjonowania;
  • 1 miesięczne wypowiedzenie umowy;
  • monitor pozycji z archiwum 3 letnim;
  • 15 letnie doświadczenie w pozycjonowaniu;
  • perfekcyjna znajomość technologii internetowej;
  • wysoka pozycja naszej strony w Google, czyli potrafimy siebie wypromować :-);

OPINIE KLIENTÓW NA TEMAT POZYCJONOWANIA STRON NA GLIWICE

W Gliwicach działamy już ponad 15 lat, pozycjonując w tym czasie setki stron dla firm z całego Śląska. Nasze działania i uzyskiwane efekty pozwalają na  rosnące zaufanie i otrzymywanie wyłącznie pozytywnych opinii od klientów.

Jesteś w doborowym towarzystwie

Zainteresowany?

Dowiedz się więcej o nas i skontaktuj się z nami!