Pozycjonowanie stron Gdańsk

pozycjonowanie stron dla Gdańska i województwa pomorskiego

SZYBKI KONTAKT

Pozycjonowanie strony to dziś nieodłączny element jej posiadania. Bez widoczności serwisu na wysokiej pozycji w wyszukiwarce, niemożliwe wręcz jest pozyskiwanie nowych klientów i zwiększanie sprzedaży.

Działania optymalizujące, które obejmują m.in. tworzenie jakościowych treści i zmiany w kodzie HTML prowadzą do generowania organicznego ruchu i trafianie do nowych odbiorców. Za pomocą naszych działań SEO, możesz znaleźć się w TOP10 w Google, a Twoja firma zacznie generować coraz większe zyski.

Pracujemy nad reputacją stron poprzez ich optymalizację i pozycjonowanie na dobrze wyselekcjonowane frazy. Posiadamy ponad 15 lat doświadczenia w tej branży, potwierdzonego sukcesami i wieloma zadowolonymi klientami.

Proponujemy bezpłatną wycenę SEO specjalnie dla Twojej strony. Wystarczy wypełnić formularz, a my zajmiemy się resztą.

Agencja SEO Gdańsk

Historia rozwoju

Skuteczne pozycjonowanie stron Gdańsk

pozycjonowanie stron dla firm z Gdańska i Trójmiasta

1

Gdańsk

Pozycjonowanie w Polsce

Od 2004 roku agencja pod skrzydłami Adama Grabowskiego – eksperta na oficjalnym forum Google – zajmuje się pozycjonowaniem stron i sklepów internetowych. Zespół profesjonalistów od analityki i SEO od ponad 15 lat dba o widoczność serwisów klientów, buduje ich reputację i tworzy wartościowy content.

Zaufało nam już tysiące firm z Gdańska, województwa pomorskiego, całej Polski, a nawet zagranicy. Nasze wyniki są mierzalne i zdobyte konkretnie dopasowanymi pod klienta działaniami. Pierwsze efekty można zauważyć już po kilku tygodniach od rozpoczęcia współpracy z nami.

Jako jedna z nielicznych agencji możemy pochwalić się tak wieloletnim doświadczeniem. Warunki korzystania z naszych usług także się wyróżniają – oferujemy jednomiesięczny okres wypowiedzenia umowy oraz pozycjonujemy bez limitu fraz. W ten sposób poświadczamy gwarancję efektywności naszej pracy.

Z przyjemnością przedstawimy bezpłatną ofertę, jeśli Twoja firma potrzebuje stabilnego i realnego pozycjonowania na Gdańsk. W tym celu prosimy o wypełnienie  formularzu wyceny SEO .

Pozycjonowanie lokalne Gdańsk

pozycjonowanie lokalne na Gdańsk i pomorskie

Pozycjonowanie lokalne dla firm z Gdańska kierujemy do firm chcących uzyskać lepsze wyniki w wyszukiwarkach i zwiększyć widoczność swojego biznesu na terenie miasta i okolic. Gdańsk jako miasto pełne turystów stanowi bardzo nasycony rynek różnego rodzaju usługami i produktami. Większość ludzi poszukując hotelu, kawiarni czy atrakcji najpierw kieruje się do Internetu. Dlatego tak ważne jest wyróżnianie się w Google.

Od ponad 15 lat Wild Moose z powodzeniem optymalizuje strony przedsiębiorstw z Gdańska, województwa pomorskiego i całej Polski. Oferta skierowana jest także na inne miejscowości województwa pomorskiego, m.in. dla całego Trójmiasta, Słupka, Malborka, Łeby, Jastarni, Władysławowa.

Bezpłatna wycena SEO dla firm lokalnych z Gdańska.

Pozycjonowanie sklepów Gdańsk

szerokie pozycjonowanie sklepów w Gdańsku

Skuteczne SEO dla sklepów internetowych

E-commerce ze względu na swoją specyfikę i wiele produktów wymaga specjalnych działań. Priorytetem jest pozycjonowanie z długim ogonem (longtail) i skupienie się na niszowych frazach. Poprawiając pozycję w Google i zwiększając widoczność sklepu, generuje się większy ruch na stronie. Przekłada się on na wzrost zamówień i zysków ze sprzedaży.

Jeżeli jesteś zainteresowany skutecznym pozycjonowaniem sklepu internetowego w Google, zapraszamy do kontaktu.

Optymalizacja stron internetowych Gdańsk

optymalizacja serwisów kluczem dla widoczności w wyszukiwarce

Optymalizacja serwisów WWW

Optymalizacja serwisów WWW obejmuje szereg działań SEO. Między innymi są to:

  • optymalizacja kodu HTML (meta tagi, znaczniki 'strong’, 'Hx’, nazwy obrazków i ALTy),
  • ocena i poprawa treści (długość, jakość, nasycenie znaczników, wyróżników i słów kluczowych),
  • dbanie o wartości dodanie (prowadzenie bloga, zamieszczenie FAQ’a, wdrożenie polityki prywatności).

Wszystkie elementy podlegające optymalizacji mają bezpośredni lub pośredni wpływ na reputację strony, a co za tym idzie również i na jej widoczność w Google.

Pozycjonowanie Gdańsk – pytania i odpowiedzi SEO

zobacz najczęstsze pytania i odpowiedzi w SEO

Dokładamy wszelkich starań, aby przedstawić gotową ofertę SEO w ciągu 24 h. Analiza jednak może potrwać do 7 dni roboczych w wypadku nietypowych, niszowych branż lub działalności zagranicznych.

Umowę na usługi pozycjonowania podpisujemy na czas nieokreślony, z jednomiesięcznym wypowiedzeniem. Zrezygnowaliśmy z umów na  6, 12, 24 czy 36 miesięcy, ze względu na zdobyte doświadczenie i pewność, że nie stracimy klienta, który jest zadowolony z naszych usług.

Każdemu klientowi udostępniamy indywidualny panel, w którym widać dokładnie, jakie działania on site zostały podjęte oraz gdzie pojawiają się linki do strony.

Udostępniamy klientom monitor pozycji, w którym można sprawdzić aktualne pozycje fraz oraz jej historyczne dane.

W oparcie o wieloletnie doświadczenie, z pomocą specjalistycznych narzędzi (m.in. Google Keyword Planner, Semstorm, Ahrefs) wybieramy efektywne frazy, które są najczęściej wyszukiwane.

Obsługujemy firmy z całej Polski, a nawet z zagranicy. Lokalnie pozycjonujemy na miasta lub województwa. Aby dostać darmową ofertę pozycjonowania swojej strony, wypełnij formularz.

Wyróżniamy się ponad 15 – sto letnim doświadczeniem (od 2004 roku), zespołem profesjonalistów i umowami podpisywanymi na korzystnych dla klienta warunkach. Efekty naszych działań bronią same siebie.

W obecnych czasach wszelkie informacje i opinie są publikowane i poszukiwane w Internecie. Nawet reklamując się w inny sposób, to wyniki wyszukiwania są konkretną odpowiedzią na potrzebę potencjalnego klienta. To on wpisuje interesującą go frazę w Google i zazwyczaj odwiedza wyłącznie strony wyświetlające się w TOP10. Warto więc zadbać o widoczność swojej strony, co przełoży się na wejścia na stronę i późniejsze zyski.

Skuteczne SEO trwa długo i potrafi zająć nawet kilka miesięcy. Zanim jednak osiągnie się stabilną pozycję, pierwsze efekty widać już wcześniej. Wszystko zależy od branży i konkurencyjności, warto jednak nie wierzyć w obietnice szybkiego pozycjonowania, bo często kończą się one karami nałożonymi przez Google.

Wystarczy od początku zadbać o responsywność strony. Będzie się automatycznie dopasowywać do urządzenia, na którym jest wyświetlana, a dodatkowo pozytywnie wpłynie na jej pozycjonowanie.

Pozycjonowanie stron Gdańsk Oferta

Oferta SEO dla firm z Gdańska i Trójmiasta

Gdańsk jest jednym z najchętniej odwiedzanych dużych miast w Polsce. Zarówno przez mieszkańców innych regionów kraju, jak i obcokrajowców. Na trójmiejskim rynku jest bardzo duża konkurencja, zwłaszcza jeśli chodzi o atrakcje, sklepy i miejsca przeznaczone dla turystów. Dlatego też tak ważne jest, aby oprócz fizycznych reklam zachęcających do wyboru konkretnego miejsca, zadbać o dobrą widoczność w Internecie.

Osoby podróżujące często planują każdy etap wycieczki, szukając przy tym opinii na dany temat. 92% użytkowników korzysta z Google i przeważnie tylko wyniki w TOP10 mogą cieszyć się naprawdę dużym zainteresowaniem. SEO lokalnej strony jest więc koniecznością dla każdego biznesu z Gdańska.

Pozycjonowanie jest czasochłonne, jednak musi być skuteczne i trwałe, bo tylko wtedy przełoży się na realne zyski. Wybierając firmę SEO nie warto kierować się frazą „tanie pozycjonowanie Gdańsk„, gdyż oferta może być atrakcyjna cenowo, jednak nie przełoży się na efekty. Dobra agencja pozycjonująca analizuje frazy oraz wie, jak zoptymalizować każdy serwis WWW pod wyszukiwarkę.

Jeżeli szukasz solidnej firmy do pozycjonowania w Gdańsku, to zapraszamy do kontaktu.

Dlaczego powinieneś nas wybrać :

  • nielimitowana ilość fraz do pozycjonowania;
  • 1 miesięczne wypowiedzenie umowy;
  • monitor pozycji z archiwum 3 letnim;
  • 15 letnie doświadczenie w pozycjonowaniu;
  • perfekcyjna znajomość technologii internetowej;
  • wysoka pozycja naszej strony w Google, czyli potrafimy siebie wypromować :-);

Opinie klientów na temat pozycjonowania stron na Gdańsk

W Trójmieście działamy już 15 lat i przez ten czas wypozycjonowaliśmy setki stron dla firm z Gdańska. Dzięki efektywnej pracy i mierzalnym wynikom, klienci są zadowoleni ze współpracy z nami i wysoko nas oceniają.

Jesteś w doborowym towarzystwie

Zainteresowany?

Dowiedz się więcej o nas i skontaktuj się z nami!