Pozycjonowanie stron Bytom

pozycjonowanie stron dla firm z Bytomia oraz Śląska

SZYBKI KONTAKT

W dzisiejszych czasach każda firma powinna być widoczna w Internecie. Nie tylko samo posiadanie strony, ale jej pozycja w wyszukiwarkach ma tu kluczowe znaczenie. Do uzyskania wysokiego miejsca w Google konieczne jest odpowiednie zoptymalizowanie strony pod kątem SEO. Możemy pomóc Ci znaleźć się na najwyższych miejscach wyszukiwań na dane frazy, dzięki pozycjonowaniu organicznemu.

Swoje działania opieramy przede wszystkim o najwyższą jakość contentu i treści. Nieustannie pracujemy nad poprawą reputacji serwisu, a dodatkowo działamy wyłącznie na sprawdzonych, najczęściej wyszukiwanych frazach, dobranych indywidualnie pod Twoją firmę. Tym sposobem nie tylko będziesz zajmować coraz wyższe miejsce w wynikach wyszukiwania, ale także zdobędziesz nowy, większy ruch, który będzie generować coraz większe zyski.

Agencja SEO Bytom

Historia rozwoju

Skuteczne pozycjonowanie stron Bytom

pozycjonowanie stron dla firm z Bytomia

1

Bytom

Pozycjonowanie w Polsce

Zajmujemy się pozycjonowaniem stron od 2004 roku. Doświadczenie, którym możemy się pochwalić to poświadczenie rzetelności i najwyższej jakości naszych usług. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, rozpoczynając od wyboru efektywnych fraz, optymalizując serwis i stopniowo budując jego reputację. Oferujemy naszym klientom najlepsze warunki, między innymi umowy z jednomiesięcznym wypowiedzeniem i pozycjonowanie bez limitu fraz. Pierwsze efekty SEO można zaobserwować już w ciągu kilku tygodni, jednak aby otrzymać stabilne efekty potrzeba kilku miesięcy.

Jeśli Twoja firma z Bytomia lub okolic potrzebuje efektywnej i skutecznej optymalizacji strony lub sklepu internetowego, chętnie wykonamy darmową wycenę.

W tym celu prosimy o wypełnienie  formularzu wyceny SEO.

Pozycjonowanie lokalne Bytom

pozycjonowanie lokalne na Bytom

Lokalne pozycjonowanie w Bytomiu to usługa dla firm, które chcą zdobyć nowych klientów z miasta i okolic. Wysoka, stabilna pozycja w wynikach wyszukiwania Google jest niezbędna do pozyskiwania nowych klientów i trafiania do swojej grupy docelowej.

Pozycjonowaniem stron zajmujemy się od 2004 roku, działamy na terenie Bytomia, województwa śląskiego, a także na terenie całej Polski. Kierunkujemy nasze działania w zależności od potrzeb, specyfiki branży wybranej firmy oraz analizy fraz. Dzięki temu już wiele firm z Bytomia skorzystało z naszych usług.

Pozycjonowanie sklepów Bytom

szerokie pozycjonowanie sklepów w Bytomiu

Skuteczne pozycjonowanie e-commerce

Sklepy internetowe to specyficzne serwisy, których pozycjonowanie powinno opierać się na kilkuset a nawet kilku tysiącach efektywnych fraz z tzw. długim ogonem. To w połączeniu z nieustanną pracą nad reputacją i optymalizacją strony skutkuje wysokimi wynikami wyszukiwania w Google.

Oferujemy efektywne SEO sklepów internetowych na Bytom i całą Polskę, a także zagranicę. Pozycjonujemy bez limitu fraz, co jest wyjątkowo istotne, jeśli chodzi o e-commerce. Jeśli chcesz poprawić widoczność swojej strony, chętnie przygotujemy darmową wycenę SEO.

W tym celu zapraszamy do kontaktu.

Optymalizacja stron internetowych Bytom

optymalizacja serwisów kluczem dla widoczności w wyszukiwarce

Optymalizacja stron WWW

W czasie pozycjonowania strony bardzo istotna jest jej optymalizacja. Działania te obejmują między innymi :

  • optymalizację kodu HTML (meta tagi, znaczniki 'strong’, 'Hx’, nazwy obrazków i ALTy),
  • poprawę jakości treści (długość, jakość, nasycenie znaczników, wyróżników i słów kluczowych),
  • dbanie o wartości dodane (prowadzenie bloga, zamieszczenie FAQ’a, wdrożenie polityki prywatności),
  • dbanie o wielkość dodawanych obrazów.

Istnieje jeszcze kilkaset innych elementów podlegających optymalizacji, mających bezpośredni lub pośredni wpływ na reputację i widoczność strony w wyszukiwarkach.

Pozycjonowanie Bytom – pytania i odpowiedzi SEO

zobacz najczęstsze pytania i odpowiedzi w SEO

Dokładamy wszelkich starań, aby przedstawić gotową ofertę SEO w ciągu 24 h. Analiza jednak może potrwać do 7 dni roboczych w wypadku nietypowych, niszowych branż lub działalności zagranicznych.

Umowę na usługi pozycjonowania podpisujemy na czas nieokreślony, z jednomiesięcznym wypowiedzeniem. Zrezygnowaliśmy z umów na  6, 12, 24 czy 36 miesięcy, ze względu na zdobyte doświadczenie i pewność, że nie stracimy klienta, który jest zadowolony z naszych usług.

Każdemu klientowi udostępniamy indywidualny panel, w którym widać dokładnie, jakie działania on site zostały podjęte oraz gdzie pojawiają się linki do strony.

Udostępniamy klientom monitor pozycji, w którym można sprawdzić aktualne pozycje fraz oraz jej historyczne dane.

W oparcie o wieloletnie doświadczenie, z pomocą specjalistycznych narzędzi (m.in. Google Keyword Planner, Semstorm, Ahrefs) wybieramy efektywne frazy, które są najczęściej wyszukiwane.

Obsługujemy firmy z całej Polski, a nawet z zagranicy. Lokalnie pozycjonujemy na miasta lub województwa. Aby dostać darmową ofertę pozycjonowania swojej strony, wypełnij formularz.

Wyróżniamy się ponad 15 – sto letnim doświadczeniem (od 2004 roku), zespołem profesjonalistów i umowami podpisywanymi na korzystnych dla klienta warunkach. Efekty naszych działań bronią same siebie.

W obecnych czasach wszelkie informacje i opinie są publikowane i poszukiwane w Internecie. Nawet reklamując się w inny sposób, to wyniki wyszukiwania są konkretną odpowiedzią na potrzebę potencjalnego klienta. To on wpisuje interesującą go frazę w Google i zazwyczaj odwiedza wyłącznie strony wyświetlające się w TOP10. Warto więc zadbać o widoczność swojej strony, co przełoży się na wejścia na stronę i późniejsze zyski.

Skuteczne SEO trwa długo i potrafi zająć nawet kilka miesięcy. Zanim jednak osiągnie się stabilną pozycję, pierwsze efekty widać już wcześniej. Wszystko zależy od branży i konkurencyjności, warto jednak nie wierzyć w obietnice szybkiego pozycjonowania, bo często kończą się one karami nałożonymi przez Google.

Wystarczy od początku zadbać o responsywność strony. Będzie się automatycznie dopasowywać do urządzenia, na którym jest wyświetlana, a dodatkowo pozytywnie wpłynie na jej pozycjonowanie.

Pozycjonowanie stron Bytom Oferta

oferta SEO dla firm z Bytomia

Jesteśmy agencją SEO, która zajmuje się skutecznym pozycjonowaniem stron na terenie miasta Bytom oraz w całej Polsce. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w tej branży i szeroką wiedzą marketingową. Dzięki znajomości algorytmu Google, nasze usługi powodują zwiększenie widoczności w wynikach wyszukiwania i generują większy ruch na stronach internetowych.

Pozycjonowanie stron internetowych to nasza pasja, dlatego też ciągle rozwijamy się w tej dziedzinie i pogłębiamy swoją wiedzę. Podejmowane przez nas działania obejmują wiele etapów, z których wszystkie mają wpływ na efekt końcowy. Algorytm Google nieustannie się zmienia, dlatego też zawsze musimy być na bieżąco.

Pozycjonowanie strony w Bytomiu 

Pierwszym krokiem we współpracy z klientem jest analiza fraz kluczowych. Muszą być odpowiednio dobrane do typu działalności, branży i konkurencyjności. Słowa kluczowe stanowią podstawę do dalszych działań. Następnie przechodzimy do optymalizacji stron. Na nią składa się wiele czynników, między innymi meta tagi, optymalizacja obrazów i ALTów, odpowiedni content, linkowanie wewnętrzne, szybkość ładowania strony i wiele innych.

Jeśli chodzi o optymalizację stron off-page, bardzo dużą siłę ma link building. Musi być jednak wykonywany zgodnie ze sztuką, bez korzystania z automatów ani Systemów Wymiany Linków. Takie działania mogą skończyć się nie tylko brakiem efektów, lecz i karą nałożoną od Google. W naszych działaniach kierujemy się swoimi zasadami, które wykluczają tego typu praktyki. Cały proces pozycjonowania strony wymaga cierpliwości, ale pierwsze, widoczne efekty możemy zauważyć już po kilku tygodniach. Aby zająć stabilną pozycję w wynikach wyszukiwania potrzeba czasu, lecz efekty są tego warte.

Pozycjonowanie stron internetowych Bytom 

“Pozycjonowanie Bytom” to fraza często wyszukiwana przez przedsiębiorców z tego miasta. Szukając osoby lub agencji, która podejmie się SEO, powinno przebiegać jednak w oparciu o doświadczenie, profesjonalne narzędzia oraz bieżącą wiedzę. Firmy, które nie oferują analizy słów kluczowych na początku współpracy powinny z góry być eliminowane. 

Pozycjonowanie strony w Bytomiu to obowiązkowy element marketingu dla wszystkich firm z tego rejonu Śląska. Dzięki SEO staną się widoczne w Google, co ułatwi pozyskiwanie nowych klientów i rozszerzanie działalności na szersze horyzonty. 

Przez lata pracowaliśmy z wieloma firmami, z wielu branż. Dlatego doskonale wiemy, jakie działania podjąć w konkretnym przypadku. Standardowa strona internetowa wymaga innego podejścia, jeśli chodzi o pozycjonowanie, niż SEO sklepu internetowego. E – commerce to mnogość produktów i podstron, a dostępne w asortymencie artykuły mogą być dostępne również w wielu innych sklepach. Dlatego w tym przypadku stosujemy słowa kluczowe z długim ogonem, czyli longtail. Pozycjonowanie lokalne także potrzebuje innych środków, niż strony kierowane globalnie. O wszystkich informujemy naszych potencjalnych klientów jeszcze przed rozpoczęciem współpracy, aby mieli świadomość, że są to jedne z determinant cen pozycjonowania. Generowanie wartościowego, organicznego ruchu na stronie wymaga czasu – działa zupełnie inaczej, niż płatne reklamy Google Ads. Aby osiągać wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania potrzebny jest także wysokiej jakości content. Treści o odpowiedniej długości, odpowiednio zoptymalizowane bardzo skutecznie wpływają na rosnącą reputację strony. Witryna powinna być również responsywna, posiadać certyfikat SSL, a także informację o ciasteczkach i administratorze danych osobowych.

Agencja SEO Bytom

Nasza agencja od lat zajmuje się pozycjonowaniem i optymalizacją stron. Działamy w profesjonalny sposób, a nasi specjaliści zajmujący się pozycjonowaniem stron są w kontakcie z Państwem przez cały czas i pomagają przejść przez cały proces pozycjonowania. Ponadto wprowadzamy w tajniki marketingu internetowego i działamy na firmowych social mediach. Przygotowujemy również kampanie Google Ads i Google Maps. Taka kompleksowa usługa daje gwarancję, iż strona poprawi swoje wyniki i dotrze do nowych, potencjalnych klientów.

Wychodząc naprzeciw naszym kontrahentom stworzyliśmy specjalną umowę, która zapewnia im bezpieczeństwo i gwarancję najwyższego poziom naszych usług. Oferujemy umowy z zaledwie jednomiesięcznym wypowiedzeniem, które dodatkowo nie podają limitu fraz. Pozycjonujemy więc bez względu na ilość słów kluczowych, a dodawanie kolejnych fraz nie niesie za sobą żadnych dodatkowych opłat.

Jeśli Twoja strona potrzebuje skutecznego pozycjonowania na terenie całego województwa śląskiego, skontaktuj się z nami. Przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę naszych usług SEO, a po podjęciu współpracy damy Ci dostępy niezbędne do obsługi panelu klienta, w którym na bieżąco będą udostępniane efekty pozycjonowania. Udostępnimy także monitor pozycji, w którym widać zmieniające się pozycje strony na dane frazy, wraz z historycznymi danymi. Dzięki temu będziesz w czasie rzeczywistym widzieć, jakie konkretnie działania zostały podjęte i jaki miały wpływ na pozycję Twojej strony.

Znaczenie pozycjonowania stron w Bytomiu

Znaczenie dobrego SEO dla firm z Bytomia

Google oferuje dotarcie do aż 92 % użytkowników sieci, dlatego pozycjonowanie stron mające na celu poprawę pozycji w wynikach wyszukiwania jest niezbędne. Firmy oferujące najtańsze usługi SEO niestety rzadko niosą za sobą jakość i rzetelność. Aby pozycjonowanie przynosiły zyski potrzebna jest bezustanna praca nad stroną i umieszczanymi na niej treściami.

Wybór dobrej agencji SEO nie jest prosty. Ważna jest analiza fraz do pozycjonowania i oferowana optymalizacja serwisu WWW. To jedne z kluczowych elementów SEO, które nie mogą być pomijane – bez nich nie osiągniemy rezultatów.

Jeśli więc szukasz solidnej firmy do pozycjonowania w Bytomiu, to zapraszamy do kontaku.

Dlaczego powinieneś nas wybrać :

  • nielimitowana ilość fraz do pozycjonowania;
  • 1 miesięczne wypowiedzenie umowy;
  • monitor pozycji z archiwum 3 letnim;
  • 15 letnie doświadczenie w pozycjonowaniu;
  • perfekcyjna znajomość technologii internetowej;
  • wysoka pozycja naszej strony w Google, czyli potrafimy siebie wypromować :-);

OPINIE KLIENTÓW NA TEMAT POZYCJONOWANIA STRON NA BYTOM

Jesteś w doborowym towarzystwie

Zainteresowany?

Dowiedz się więcej o nas i skontaktuj się z nami!