SKUTECZNE KAMPANIE GOOGLE ADS

Szybkie pozycje w pierwszej 3-ce!

Kampanie mobilne

– kampanie kierowane na urządzenia mobilne –

Chciałbyś dotrzeć do osób, które są odporne na działania tradycyjnej reklamy skierowanej na komputery stacjonarne? Chciałbyś dotrzeć do osób, które korzystają głównie ze smartfonów i tabletów? Dobra decyzja – stanowią oni aż 70% polskich internautów.

Coraz szybszy styl życia sprawia, że częściej korzystamy z urządzeń mobilnych, a komputer staje się jedynie narzędziem pracy. W końcu na tablecie czy smartfonie możemy nie tylko przeczytać newsy, ale także przeczytać książkę, obejrzeć film czy odpisać na wiadomości naszym znajomym.

Jak skutecznie dotrzeć do tych 70% osób?

Reklama mobilna to typ reklamy dostosowany do urządzeń mobilnych. Dociera ona do użytkowników smartfonów i tabletów przez witryny internetowe, serwisy społecznościowe, YouTube i aplikacje. Jest ona dostosowana do wieku, miejsca zamieszkania i zainteresowań użytkownika.

W zależności od typu kampanii można używać reklam tekstowych, graficznych, wideo, typu „Tylko połączenie” lub reklam w aplikacji.

Z chęcią pomożemy nie tylko w stworzeniu reklamy, ale bazując na naszym doświadczeniu, dopasujemy reklamę do odpowiedniej grupy odbiorców i zaprezentujemy inne ciekawe rozwiązania marketingowe.

Jesteś w doborowym towarzystwie

Zainteresowany?

Dowiedz się więcej o nas i skontaktuj się z nami!