SKUTECZNE KAMPANIE GOOGLE ADS

Szybkie pozycje w pierwszej 3-ce!

Kampanie Google Maps

– reklama z wykorzystaniem map w wyszukiwarce Google –

Stworzenie kampanii w Mapach Google pozwoli Ci przyciągnąć pobliskich klientów poszukujących firm z Twojej branży i ułatwi im pierwszy kontakt. Reklamy mogą wyświetlać się zarówno na komputerach jak i w mobilnej wersji Google Maps na komórki i tablety.

Reklamy z kampanii Google Maps wyświetlają się w dwóch miejscach: na kartach informacyjnych pod polem wyszukiwania i na mapie. Inwestując w rozszerzenia lokalizacji ułatwisz klientom dotarcie do Twojej firmy. Kliknięcie reklamy spowoduje jej rozwinięcie, a rozszerzenie zawiera więcej informacji o Twojej firmie, a także przycisk wskazujący potencjalnym klientom, jak dotrzeć do Twojej lokalizacji.

Kampanie dostosowywane są także do urządzeń mobilnych. Gdy ktoś dokona wyszukiwania w mapach Google np. na smartfonie, reklamy pojawią się jako lista wyników pod mapą i polem wyszukiwania, które można przewinąć. Jeśli w reklamie włączone zostaną rozszerzenia lokalizacji, może ona pojawiać się bezpośrednio na mapie, a użytkownik będzie mógł z łatwością otrzymać dodatkowe informacje takie jak adres czy numer telefonu.

Jesteś w doborowym towarzystwie

Zainteresowany?

Dowiedz się więcej o nas i skontaktuj się z nami!

    [recaptcha id:re class:reca]