SKUTECZNE KAMPANIE GOOGLE ADS

Szybkie pozycje w pierwszej 3-ce!

Artykuły sponsorowane

– artykuły dostosowane do potrzeb –

Potrzebujesz reklamy w postaci artykułu? Zdaj się na profesjonalistów. Ten sposób promocji może być reklamą firmy, elementem public relations lub miejscem, gdzie zostanie dodany link pozycjonujący. Może też realizować wszystkie te funkcje jednocześnie.

Podstawowym celem artykułów sponsorowanych jest zainteresowanie czytelnika usługą lub produktem, a jednocześnie zachęcenie go do działania. To wszystko w wyważony, nienachalny sposób. Nie ma tu miejsca na namawianie do zakupu. W tekście obecność usługi lub produktu jest  delikatnie sugerowana.  Czytelnik zapoznawany jest z zaletami produktu, zanim jeszcze go pozna. W praktyce wygląda to tak, że promowana rzecz jest wpleciona w pewną spójną całość.

Klientów nie da się oszukać, z pewnością zorientują, że artykuł jest sponsorowany. Dobrze napisany artykuł sponsorowany odwołuje się do potrzeb klienta i sugeruje wykorzystanie go w konkretnej sytuacji. Jest też w stanie przekonać go do zakupu lub zapaść mu w pamięć na tyle, że w sytuacji w której będzie potrzebował produktu z danej kategorii, wybierze właśnie ten konkretny.

Jesteś w doborowym towarzystwie

Zainteresowany?

Dowiedz się więcej o nas i skontaktuj się z nami!